Avcılar Güral Servisi

Avcılar Güral servisi olarak deneyimli ekiplerimizle müşterilerimize teknik destek veriyoruz. Güral ürünlerinin tamir, bakım ve montaj işlerini yapıyoruz. Güral sifon arızası, Güral klozet arızası, Güral klozet arıza için müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek randevu talebinde bulunabilirsiniz. Avcılar Güral klozet servisi olarak Güral gömme klozet ve klasik Güral klozet arızalarında işinin ehli ustalarımız sizlere yardımcı olmaktadır. Orijinal Güral yedek parça kullanımı ve birinci sınıf işçilik ile Güral klozet tamir ve bakım işlerini yaptırabilirsiniz.

Güral gömme rezervuar arızasında ön panelden çalışılarak tamir ve bakım yapılır. Banyoda herhangi bir yere zarar verilmesine gerek kalmadan hizmet alabilirsiniz. Özellikle Güral gömme rezervuar tamiri tecrübeli ustalar tarafından yapılmalıdır. Avcılar Güral rezervuar servisi tamir işlerinde, parça değişiminde itinalı şekilde hizmet vermektedir. Güral rezervuar arızasında ustalarımız tamir sırasında parça değişimi yapılması gerekiyorsa, orijinal yedek parça kullanmaktadır.

Su faturasını yükselten en önemli sebepler arasında Güral rezervuar iç takımı nedeniyle oluşan su kaçakları yer almaktadır. Güral klozet içerisine sızan sular boşa gitmekte ve su faturasını yükseltmektedir. Ayrıca klorlu ve basınçlı suyun etkisiyle Güral rezervuar iç takım contaları veya şamandıra arızaları ortaya çıkmaktadır. Güral klozet arızalarında sorunun kaynağını bulabilecek, deneyimli bir tesisatçıya ihtiyaç duyabilirsiniz. Böyle bir durumda Avcılar Güral rezervuar servisi ile iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz. Avcılar Güral sifon servisi ihtiyacı olanlar firmamız ile iletişime geçerek Güral sifon tamiri yaptırabilirsiniz.

Updated: Ekim 18, 2020 — 9:39 am

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir