Bahçelievler Güral Servisi

Bahçelievler Güral servisi ihtiyacınız olduğu her anda sizlere hizmet vermektedir. Güral modellerinde yaşanan her türlü sorunda, arızada, bakım ve montaj işlerinde işinin ehli ustalardan oluşan ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Güral yedek parçaları ile parça değişimini yapıyoruz. Bahçelievler Güral klozet servisi olarak hizmet veren firmamız tarafından semtinizde Güral klozet arızaları itinalı şekilde tamir edilir. Teknik destek veren ekiplerimiz 7/24 Güral klozet bakım, onarım ve tamir işlerini yapmaktadır.

Güral klozet ile ilgili her türlü sorununuzda firmamızdan randevunuzu alabilir, zaman kaybı yaşamadan profesyonel yardım alabilirsiniz. Uzmanlarımız tüm Güral klozet modelleri arızalarında deneyimli ve eğitimlidir. Bahçelievler Güral sifon servisi uzmanları tarafından Güral sifon arızaları itinalı şekilde tamir edilmekte, bakım, değişim ve montaj işleri yapılmaktadır. Güral sifon arızasında her türlü alternatif göz önüne alınarak, kalıcı çözüm sunulmaktadır. Bahçelievler Güral rezervuar servisi uzmanlarımız ise su faturasını yükselten ve su sarfiyatınızı arttıran Güral rezervuar iç takımı su kaçaklarını gidermektedir. Harcamadığınız, boşa akan suyun faturasını ödemek yerine Güral rezervuar iç takımı değişimi yaptırabilirsiniz.

Güral rezervuar kullananların genelde klorlu ve basınçlı suyun etkisiyle iç takımların şamandıra ve contalarında arızadan yakındıkları görülmektedir. Ekiplerimiz tarafından kaliteli ve orijinal Güral rezervuar malzemeleri ile yapılana tamirat sonucundan memnun kalacaksınız. Güral gömme rezervuar arızaları için de firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. Uzmanlarımız Güral gömme rezervuar tamirinde banyo hasarına neden olmadan çalışmaktadır.

Updated: Ekim 23, 2020 — 5:33 pm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir