Başakşehir Güral Servisi

Başakşehir Güral servisi yılların deneyimi ile Güral ürünlerinin arızalarını, tamir, bakım ve montaj işlerini yapmaktadır. Firmamız Başakşehir’daki tüm semtlere teknik destek vermektedir. Güral sifon, Güral klozet ve Güral rezervuar gibi her Güral modelinin arızaları tamir edilmektedir. Başakşehir Güral sifon servisi için firmamıza ulaşabilirsiniz. Güral sifon çekmiyorsa veya tuvaleti gerektiği gibi temizlemiyorsa mutlaka kontrol edilmelidir. Güral sifon suyu az veriyor ya da yavaş veriyorsa bu sorunu yaşayabilirsiniz. Böyle bir durumda ekiplerimiz Güral rezervuar içini kontrol edecektir. Güral rezervuar su seviyesi ayarı yapılır.
 
Güral rezervuar içerisine su akışının duracağı yer ayarlanabilir. İşinin ehli ustalarımız bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.Başakşehir Güral klozet servisi ekipleri Güral rezervuar, Güral sifon, Güral klozet arızalarını en iyi şekilde tamir etmektedir. Güral rezervuar içerisindeki kırık vana, delik şamandıra gibi sorunlar orijinal yedek parça kullanımı ile giderilir. Güral rezervuar ana mekanizmasındaki sorunlar kalıcı olarak çözümlenir. Gerekiyorsa Güral klozet iç takımları komple değiştirilir.
 
Başakşehir Güral rezervuar servisi hem Güral gömme rezervuar hem de diğer Güral klozet modelleri arızalarını deneyimleri ve bilgi birikimi ile tamir etmekte, gerektiği takdirde montaj ve bakım işlerini yapmaktadır. Güral gömme rezervuar arızasında tecrübeli ekiplerimiz sadece ön panelden çalışırlar. Bu şekilde tüm arızalara müdahale edebilir, Güral gömme rezervuar iç takımlarını değiştirebilirler. Banyoda herhangi bir yeri kırmadan çalışırlar.
 

Updated: Ekim 25, 2020 — 9:34 am

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir