Beykoz Güral Servisi

Beykoz Güral servisi nerede, nasıl ulaşırım diye araştırma yapanlar internet adresimizden firmamızla iletişime geçebilir. Güral ürünlerinin tamirini işinin ehli kişilerin yapmasına dikkat etmelisiniz. Güral tamiri için orijinal parçaların kullanılması çok önemlidir. Güral tamirinde sorun yaşamamak, arızanın kalıcı olarak giderilmesi için buna özen gösterilmelidir.

Beykoz Güral klozet servisi her türlü arızanın tamirinde, montaj ve bakım işlerinde uzman kişilerle hizmet vermektedir. Güral klozet eskidiyse değiştirilir, arıza yaptıysa parçaları orijinal Güral ürünleri ile değiştirilir. Bu hizmetler için en uygun fiyatlarla sizlere yardımcı oluyoruz. Uzman kişilerden oluşan ekiplerimiz kaliteli işçilik sunmaktadırlar. Güral klozet kullanan ve sorun yaşayan herkese hizmet veriyoruz.

Beykoz Güral rezervuar servisi bütün Güral rezervuar modellerinin arızalarını tamir etmektedir. Güral gömme rezervuar ve diğer modellerde yaşanan sorunları gidermektedir. Kenardan su sızdıran, suyu akıtmayan, suyu doldurmayan Güral rezervuar kullanıcı iseniz hemen teknik destek almalısınız. Güral rezervuar arızası nedeniyle fazladan su tüketimi yapmak, mağdur olmak istemiyorsanız en kısa sürede Güral rezervuar tamiri yaptırmalısınız.

Beykoz Güral sifon servisi arayanlar için de hizmet vermekteyiz. Güral sifon arızası özenle tamir edilir, iç takım değişimi yapılır. Güral sifon arızasında şamandıra, vana gibi parça değişimi yapılacak ise orijinal Güral parçaları kullanılmaktadır. Ekiplerimiz yan ürün kullanmadan tamir işlerini yaptıklarından sorun yaşamadan Güral sifon kullanılmaya devam eder.

Updated: Ekim 30, 2020 — 7:17 am

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir