Fatih Güral Servisi

Fatih Güral servisi uzman kişilerden oluşan ekipleri ile müşterilerine profesyonel teknik destek vermektedir. Kullandığınız Güral ürünlerinin arızalarının tamir edilmesi, bakımının yapılması, montaj işlerinde Fatih Güral servisi desteğini alabilirsiniz. Fatih Güral rezervuar servisi ekipleri her model Güral rezervuar arızasında deneyimlidir. Özellikle Güral gömme rezervuar arıza tamirinde bilgi donanımlı, tecrübeli uzman kişilere ihtiyaç duyulur. Gömme rezervuar tamiri banyoların zarar görmemesi için itina ile yapılmalıdır. Sadece ön panelden çalışılarak gömme Güral rezervuar iç takım değişimi yapılabilir. Bunun için Fatih Güral servisi ile iletişime geçerek randevunuzu alabilirsiniz.

Fatih Güral klozet servisi uzmanlardan oluşan ekipleri ile su akıtma sorunu bulunan Güral klozet tamirinde sizlere yardımcı olacaktır. Güral klozet su akıntısı genellikle haznede su seviyesi yüksekliği nedeniyle suyun sürekli akmasından kaynaklanır. Bu durum su basıncı yüksekliğinden dolayı olabilir. Uzmanlarımız sorunu gidermek için şamandıra ayarı yapabilir. Ancak bazı durumlarda vananın değiştirilmesi gerekebilir. Bazı durumlarda ise iç takım değişimine ihtiyaç duyulabilir. Güral klozet tamiri uzmanlar tarafından yapılırsa herhangi bir sorun yaşanmaz.

Fatih Güral sifon servisi ekiplerimiz Güral sifon arıza tamiri olsun Güral sifon montajı olsun her türlü talebinizde yardımcı olacaklardır. Güral sifon arızası sıkça yaşanabilen bir problemdir. Özellikle su sarfiyatı arttıran su akıtma sorununda Güral sifon tamiri geciktirilmemelidir. Sürekli akıtan sifon taşta sararma, su sarfiyatı gibi sorunları beraberinde getirir. Fatih Güral servisi ile bu sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz.

Updated: Ekim 28, 2020 — 5:12 pm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir