Gaziosmanpaşa Güral Servisi

Gaziosmanpaşa Güral servisi olarak tüm Güral ürünlerinde arıza tamiri başta olmak üzere bakım ve montaj işlerinizde hizmet vermekteyiz. Ekiplerimiz deneyimli uzman kişilerden oluşmakta ve tüm Güral serilerinde bilgi sahibidir. Gaziosmanpaşa Güral sifon servisi ekipleri olarak Güral sifon arızaları tamir edilmektedir. Güral sifon arıza tamiri deneyimli kişiler tarafından yapılır. Güral sifon arızasında Güral klozet kapağından bakılarak doldurma haznesi kontrolü yapılır. Doldurma haznesinin sürekli çalışır halde olması halinde doldurma şamandırası değişimi yapılır. Doldurma haznesinde sorun yoksa yani suyu düzgün kesiyorsa boşaltma haznesi değişimi yapılır.

Gaziosmanpaşa Güral servisi olarak klozet iç takımları değişimi ile Güral sifon sorununa kalıcı çözüm de sunuyoruz. Gaziosmanpaşa Güral klozet servisi ekiplerimiz Güral klozet modellerinde her türlü tamir işlerini, montaj ve bakım işlerini yapmaktadır. Güral klozet su kaçırıyor gibi problemlerle gelen müşterilerimize sorunun kaynağını tespit ederek çözüm önerilerimizi sunuyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmet koşullarını sunarak, orijinal Güral yedek parçalarını kullanıyoruz. Güral klozet problemlerinizi işin uzmanına danışarak çözümleyebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Güral rezervuar servisi olarak ekiplerimiz her semte hizmet vermektedir. Güral rezervuar arızası yaşayanlar randevu alarak profesyonel destek alabilirler. Klasik Güral rezervuar serilerinde, gömme Güral rezervuar serilerinde uzmanlarımız oldukça deneyimlidir. Banyolarınız zarar görmeden Güral rezervuar bakımı, montaj işleri ve tamir yapılır. Gaziosmanpaşa Güral servisi bünyesinde işin ehli ustalarımız ile hizmet veriyoruz.

Updated: Ekim 28, 2020 — 5:30 pm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir