Kağıthane Güral Servisi

Güral klozet su akıtıyorsa Kağıthane Güral servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Servisimiz her model Güral arızasında uzman kişilerden oluşan kadrosu ile hizmet vermektedir. Güral tamiri için birinci sınıf işçilik ve orijinal Güral yedek parça kullanan ekiplerimizden ihtiyacınız olduğunda yardım alabilirsiniz.

Kağıthane Güral sifon servisi ekiplerimiz arızalı Güral sifon tamiri yapmaktadır. Ayrıca Güral sifon montajı ve bakımı için de destek alabilirsiniz. Güral sifon kullanıcıları en fazla sifonun su kaçırmasından ve suyu az akıtmasından yakınırlar. Bu sorunların çözümü işinin ehli uzmanlar tarafından yapılırsa oldukça kolaydır.

Kağıthane Güral servisi sizlere bu olanağı sunmaktadır. Güral sifon arıza yaparsa, Güral sifon tamiri için firmamızla irtibata geçebilir, teknik destek alabilirsiniz.Kağıthane Güral rezervuar servisi uzman kadrosu ile Güral rezervuar tamir, bakım ve montaj işlerini yapmaktadır. Güral rezervuar suyu akıtmıyor ya da suyu az akıtıyor ise uzmanlarımız rezervuarı açarak içini kontrol ederler.

Normal Güral rezervuar kontrolü ile gömme rezervuar kontrolü farklı şekilde yapılır. Uzmanlarımız tüm Güral rezervuar modelleri hakkında yeterli bilgi ve deneyime sahiptir. Gömme Güral rezervuar için sadece ön panelden çalışılır. Bu nedenle banyolara zarar verilmeden sorun çözümlenir. Kağıthane Güral klozet servisi olarak Güral klozet kullananların her türlü sorununu gidermekte ve tamir işlerini yapmaktayız. Su sızdıran Güral klozet için her zaman teknik destek alabilirsiniz.

Updated: Ekim 29, 2020 — 9:39 am

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir