Maltepe Güral Servisi

Maltepe Güral servisi için iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz. Güral klozet arıza yaptı, Güral sifon akmıyor, Güral rezervuar çalışmıyor gibi sorunları olan her müşterimize aynı titizlikle hizmet veriyoruz. Güral ürünleri üzerine donanımlı uzman kişilerden oluşan ekiplerimiz 7/24 sizlere yardımcı olmaktadır. Maltepe Güral rezervuar servisi olarak en uygun fiyatlarla birinci sınıf işçilik ile arızalı Güral rezervuar tamiri yapmaktadır.

Güral rezervuar serileri farklı uzmanlık alanıdır. Özellikle Güral gömme rezervuar arızaları uzman kişiler tarafından tamir edilmelidir. Güral gömme rezervuar arızalarında banyonuzun zarar görmemesi için bu serilerde bilgili kişilerin işlem yapmaları gerekir. Sadece ön panelden çalışılarak Güral gömme rezervuar tamiri yapılabilmektedir. Rezervuar su kaçırıyor, suyu akıtmıyor gibi her türlü sorun bu şekilde giderilebilir.

Maltepe Güral sifon servisi tamir, bakım ve montaj işleri yapmaktadır. Güral sifon sıkça arıza yapabilir. Özellikle su sızdırma sorunuyla çok fazla karşılaşabiliriz. Güral sifon tamiri için ustalarımız rezervuar içinden kontrollerini yaparlar. Eskimiş, aşınmış ya da kırılmış parçalar varsa değiştirilir. Gerektiği takdirde Güral sifon iç takımı değişimi yapılır. Bu şekilde Güral sifon arızası kalıcı olarak giderilir. Maltepe Güral klozet servisi ekipleri ise Güral klozet tamiri yanında her türlü montaj işlerini, bakım işlerini yapmaktadır. Güral klozet akıtıyor, etrafından su sızdırıyor diye danışan müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Güral orijinal yedek parçalarını kullanarak teknik destek veriyoruz.

Updated: Ekim 30, 2020 — 5:57 am

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir